HALLOWEEN - PRZYGOTUJ SIĘ NA TO, ŻE BĘDZIE STRASZNIE!

Dom
18-10-2018

Symbolem Halloween jest wydrążona dynia z wyciętymi oczami, nosem i ustami oraz z zapaloną wewnątrz świeczką. Ten rekwizyt chyba najbardziej kojarzy się dziś ze świętem przypadającym na ostatni dzień października. Początki Halloween wywodzą się z tradycji Celtów, wierzących w życie po śmierci i wędrówkę duchów. Podobno Celtowie zakładali upiorne stroje, żeby błąkające się duchy wzięły ich za swoich i zostawiły w spokoju. Inni próbowali je obłaskawić za pomocą słodyczy. Upiory, wampiry, wilkołaki, wiedźmy, czy zombi – to najpopularniejsze przebrania na Halloween. W zeszłym roku przebraniem numer jeden był kostium wiedźmy. Czym zadać szyku w tym roku? Przygotowaliśmy przegląd najciekawszych pomysłów:

Aby upiorna impreza była naprawdę straszna, przede wszystkim zadbaj o wystrój. Gości już od progu Twojego domu niech zaskoczy obrus w deseń pajęczej sieci. Znajdziesz taki tutaj już za niewiele ponad 3 dolary:

 

Na party w klimacie Halloween sprawdzą się wszelkie wiszące dekoracje, najlepiej z elementem tradycyjnych dyni.

A kiedy wszystko już jest gotowe, czas przeobrazić się w najbardziej upiorną postać jaką możesz sobie wyobrazić! Jeśli tej nocy chcesz stać się prawdziwą królową ciemności – wypróbuj propozycję target.com.

Gdy wreszcie zdecydujesz się na swój wymarzony wizerunek na Halloween, pozostanie już tylko ostatni wybór – cukierek albo psikus!

 

Poprzednie wpisy

HIT SEZONU - DŁUGIE KOLCZYKI

Szalone wyprzedaże czyli 3 sklepy, których nie możesz przegapić w Czarny Piątek!

Najlepsze promocje online!

URLOP ZA PASEM – CZAS NA OSTATNIE ZAKUPY Z ETSY.COM!

Najpiękniejsze zapachy pod choinkę dla niej i dla niego!

FIVE O’CLOCK TEA - CZYLI POTĘGA ANGIELSKIEJ HERBATY

NAJWAŻNIEJSZE MODOWE TRENDY SEZONU WPROST ZE ŚWIATOWYCH WYBIEGÓW.

NAJMODNIEJSZE JEANSY TEGO SEZONU!